DURERI IN PIEPT

Oase si articulatii

Postata de vivisica cu 11 ani in urma.

De aprox un an, am dureri in piept, in locul unde se imbina coastele si durerea radiaza pe umar, mana stanga si intr-un punct in coloana, cam pe la jumatatea spatelui. Initial am luat ketonal si tador, dar acum durerea nu cedeaza la ele si dureaza uneori 3-4 zile. Mentionez ca am facut si analize la inima sa exclud o problema cardiaca si nu mi-a iesit nimic. Ce credeti ca este? Ce medicamente sa mai iau?

Raspunsuri (3)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Este recomandat sa consultati un medic reumatolog pentru investigatii suplimentare in vederea stabilirii unei surse a durerilor dumneavoastre.

vivisica

acum 11 ani

MULTUMESC, DAR IN BUZAU NU PREA EXISTA ASA CEVA. MI-ATI PUTEA RECOMANDA PE CINEVA?

durere piept si spate

acum 10 ani

buna,
ai rezolvat ceva cu durerea?..am si eu aceleasi simptome...
oare sa fie ceva reumatic ca dimineata m-a durut mana stanga ff tare