DURERI DE ROTULA

Oase si articulatii

Postata de omamika cu 14 ani in urma.

DE AZI DIMINEATA FIUL MEU SA PLANS DE DURERI DE ROTULA SI ARTICULATII LA PICIORUL DREPT.CARE SA FIE CAUZA Ac***a AN VEDERE CA NU SA LOVIT SAU CAZUT?SA FIE DIN CAUZA K ARE CORI?

Raspunsuri (1)

Lavinia

acum 14 ani

Nu are nici o relevanta durerile de rotula si faptul ca fiul dvs. are cori (rujeola). Cati ani are copilul? De ce nu incercati sa mergeti cu el la medic?