dureri de picioare

Oase si articulatii

Postata de Mischa23 cu 9 ani in urma.

Am o durere de citeva zile in partea dreapta a fundului un pic mai jos de talie , presupun ca e la legamentul piciorului cu bazinul , durerea se manifesta in timpul miscarii fiind dureri profunde ! Daca poate cineva sa ma ajute cu vri-un sfat sau alt ceva ....!!!
Din timp multumesc !!

Raspunsuri (2)

Dr. Marius Uscatu

acum 9 ani

Buna ziua!
Cu mare probabilitate va confruntati cu un sindrom compresiv lombar (hernie de disc, stenoza canalului lombar etc).
Prin urmare, ar util un consult clinic la neurochirurg.
Cu stima,
Marius Uscatu
Chirurg ante-picior

Mischa23

acum 9 ani

Multumesc mult ...!
cu stima M.L.