dureri de oase

Oase si articulatii

Postata de gabriela60138545 cu 12 ani in urma.

buna ziua miam facut analizele de curand si au esit foarte prost :wbc 12,60;neu 71,20;lym16,80;vsh40 si streptococ beta hemolitic de grupa am iste dureri de oase ingrozitoare de la genunchi in jos ce as putea sa fac .Va rog sa ma ajutati .Va multumesc

Raspunsuri (2)

Iuli

acum 12 ani

Discutati cu un medic reumatolog.

Medic Epuran

acum 12 ani

Urmaţi recomandarea utilizatorului Iuli şi consultaţi un medic reumatolog