Dureri de oase si articulatii aparute din senin?

Oase si articulatii Deficit de magneziu

Postata de Utilizator11562824220 cu 4 ani in urma.

Buna ziua am 19 ani, inaltime 1,92 si 62kg nu pot face sport din cauza unui pneumotorax care l am avut cam acum 3 luni de zile si necesit repaus. Acum cam o luna de zile am baut foarte mult alcool 2 zile consecutive adica tarie, bere, gin. Trecuse vreo 1 saptamana de cand am baut si m am trezit intr o dimineață cu dureri de mana dreapta si apoi de picioare iar mai apoi de mana stanga. La plamani am radiografiile odata la 2-3 luni. In schimb ma supara durerile astea am mers la medicul de familie si a zis ca am lipsa de calciu. Acum nu stiu ce sa cred, m am.stresat atat de mult in cat am dat in anxietate si acum cred ca am cancer de tot ma dor oasele si articulatiile. Cineva daca ma poate ajuta cu un raspuns. Multumesc.

Raspunsuri (1)

Dr. Marius Uscatu

acum 4 ani

Buna ziua,
Cel mai simplu si eficient este sa consultati un specialist in boli interne.
Nu veti afla un raspuns fara o examinare clinica directa.
Cu stima,
Marius Uscatu
Chirurg ante-picior