Dureri de genunchi, coate, degete

Oase si articulatii

Postata de larycurly cu 14 ani in urma.

aproape in fiecare zi ma dor toate oasele, cateodata ma dor genunchii asa de tare incat abia merg, dar asta numa cand e frig afara, am 26 de ani, noaptea cand dorm ma trezesc de dureri, ce o fi asta? si amortesc mainile si picioarele, o fii reumatism asa de tanara?

Raspunsuri (5)

maria

acum 13 ani

cauzele pot fi multiple. Incearca terapia bowen. are rezltate uimitoare

doina

acum 13 ani

posibil sa ai probleme cu circulatia ,fa analize generale si afli raspusul

pusha

acum 13 ani

Draga mea , sunt foarte multe afectiuni degenerative care se manifesta la varste fragede!!! Incearca un control pentru poliartrita reumatoida.

violeta

acum 11 ani

am 53 ani si dureri de articulatii la degetele de lamaini coate si genunchi va rog daca stie cineva un tratament naturist va multumesc

irimia

acum 8 ani

Si pe mine ma dor ff tare coatele si imi amortesc noaptea.Nu pot avea un somn linistit si odihnitor.Ma dor si incheieturile de la degete.De genunchi nu mai vorbesc.As dori un sfat,da stiu ca at trebui de consultat medicul ,insa din pacate nu am timp sa bat pe la usile lor.