Dureri bazin

Oase si articulatii

Postata de deeanicol06 cu 10 ani in urma.

Cand dorm pe o parte,nu conteaza care, dupa un timp ma trezesc cu dureri in zona bazinului.
Durerile nu sunt foarte mari, dar tot le simt putin.
Am problema asta de mult timp.
Stiti ce ar putea fi?

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Greu de apreciat. Pentru o supozitie de diagnostic aveti nevoie de un examen de specialitate.
Este recomandat sa consultati medicul reumatolog.

corina gutuleac

acum 8 ani

Buna si pe mine madaori acum de 3 ani partea stanga .in partea bazinului nupot sta pe partea stanga nici 5 minute.aori posa fie ceva grav?am o varsta de 23 de ani .si am copiiii.aori posa fie dela nastere?