dureri ale talpi piciorului drept

Oase si articulatii

Postata de nina25nina cu 12 ani in urma.

De o saptamana au aparut dureri ale piciorului drept,durerea porneste de la degetul mic al piciorului ajungand pana in calcai, in special dimineata nu pot sa calc pe picior dupa care se amelioreaza iar inspre seara durerea reapare,care ar pute fi cauza

Raspunsuri (2)

valentina paraschiv

acum 8 ani

am dureri mari la talpa piciorului drept

Aurelia

acum un an

Ai găsit un remediu? Și eu am pățit la fel dar la piciorul stâng.