dureri ale articulatiilor

Oase si articulatii

Postata de Iuliana126 cu 13 ani in urma.

buna ziua! de aproximativ 1 an de zile m-a dor articulatiile membrelor superioare si inferioare seara cand ma asez in patam fost la medicul de famolie care m-a trimis la neurologie unde in urma unor investigatiii sunt sanatoasa insa durerile tot insista. nu stiu ce sa ma mai fac si cum sa ma mai asez seara ca sa evit durerile. multumesc

Raspunsuri (4)

Iuli

acum 13 ani

De ce v-a trimis medicul de familie la un neurolog pt dureri articulare? Ar fi trebuit sa va trimita la un reumatolog sau macar la un ortoped! Va rog sa va adresati acestor medici.

Dr. Toma Cucu

acum 13 ani

problema dumneavoastra pare sa fie una reumatica , nu ortopedica...consultati deci un reumatolog

valicohai

acum 13 ani

Chiar daca va scriu la mult timp de la momentul la care ati solicitat ajutor, va rog sa ma cautati pe yahoo si putem discuta despre o posibilitate de ameliorare a acestor dureri, care dupa cum v-au spus si persoane mai competente decat mine,sunt dureri reumatice.Va astept. Sanatate!

Mariana

acum 13 ani

Buna ziua,
Am ca si solutie la problema dumneavoastra un aparat medical ce foloseste lumina polarizata,daca sunteti din Bucuresti sau Constanta si doriti sa il testati gratuit dati-mi un mail la [email protected]