durere umar drept

Oase si articulatii

Postata de MembruMobileApp1499416126 cu 6 ani in urma.

Buna ziua
Am o durere la umarul drept care persista de ceva vreme,cel mai probabil de la efort (sala).când rotesc umarul sau îl misc îmi pocneste ceva în interior,îl sîntreabă rigid .am fost la doctor pe radiografie se vede bine umarul și mia recomandat un tratament cu artilane fiole și perozin unguent .mi a zis sa urmez tratamentul circa 3 luni și dacă nu scap de dureri sa fac un RMN. Iau de 2 săptămâni tratamentul și nu prea se observa nimic .mă puteți ajuta

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Va recomandam sa va mergeti la medic pentru reinterpretarea analizelor sau puteti folosi serviciul cu plata
(//sfatulmedicului.ro/consulta-medicul-online), unde veti primi raspunsul medicului.