durere umar drept

Oase si articulatii

Postata de marian371 cu 13 ani in urma.

am o durere la umarul drept de aproximativ 1 an. Mentionez ca nu am fost la nici un medic, ma doare dimineata si seara mai tare, am 30 ani. va rog sa-mi dati un sfat ce sa fac?

Raspunsuri (3)

constantin

acum 13 ani

Incearca autovindecarea:[email protected]

Pasare Cosmin

acum 11 ani

Am aceiasi problema ca tine. Ai rezolvat ceva? Daca da te rog sa imi dai si mie un email la [email protected] sa te pot contacta.

Cu stima
Cosmin

membru241063

acum 10 ani

dute cu actul de la specialist si fa recuperae medicala eu fac de 3 luni si a dat randament nu zic ca am dureri am destule durei mari can fac efort ca nu am forta deloc am fost paralizata la o mana si acum crezi ca eu pot sa iti transmit mesaj pentru ca esti tanar si viata merge inainte nu te mai duce pe la doctori ca stiu decat sa ia bai mai bine te duci la gimnastica medicala cat iti spune profesoru teai vindecat atunci esti bine eu nu plec deloc de la gimnastica pana ma deblokez la umar