Durere tibie?

Oase si articulatii

Postata de Utilizator11561105131 cu 4 ani in urma.

Buna ziua, am 19 ani, inaltimea de 1.78 si greutatea de 81 kg. De circa 3 săptămâni a început sa ma doara tibie cam pe la mijloc. Tind sa mentionez ca in timpul exercițiilor fizice nu ma doare, doar daca stau si nu fac miscare. De regula merg in fiecare zi cu bicicleta, parcurc 15-20 km în fiecare zi și nu simt nici o dure, doar după o ora.

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical.