Durere sub coasta ce iradiaza si in sold?

Oase si articulatii

Postata de Romanca cu 6 ani in urma.

Buna seara ! De 4 saptamani acuz durere sub ultima coasta din dreapta dar numai la rascucire la aplecare sau palpare , ce iradiaza si in sold fese ! Despre ce poate fii vorba ?

Raspunsuri (2)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Neuropatii/nevralgia-intercostala_10722

Romanca

acum 6 ani

Poate sa fie ceva rău ? Sunt in Germania si mai am o zi de munca si nu am timp sa merg ! Sau e un nerv ?