Durere si intepenire la mina

Oase si articulatii Spasticitate de membru superior

Postata de vadim12xd cu 10 ani in urma.

buna ziua, sunt femeie am 41 ani si in timpul sezonului rece am dureri la mana dreapta si intepenire in timpul noptii, iar durerea se simte la degetul mediu foarte tare urmata de inflamatii, numai dimineata dupa miscare durerea incetineste, ajutati-ma cu un sfat va rog.

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Este recomandat sa consultati medicul reumatolog pentru evaluare si recomandari specifice.