Durere în articulatii.

Oase si articulatii

Postata de dreoma cu 12 ani in urma.

Bună ziua.O dată cu schimbarea vremii am probleme (amorțeli si dureri)la mușchii de la mîinii și picioare.Ce m-ați sfătuii sa fac în acest caz?

Raspunsuri (3)

Dr. Cristian Irina

acum 12 ani

Ar fi necesar un examen clinic efectuat de medicul reumatolog pentru aprecierea fortei musculare, caracterul bdurerii, factorii declansatori si amelioratori, mobilitatea articulatiilor.

KORLUK

acum 12 ani

Buna ziua
Dupa ce veti identifica cu ajutorul medicului specialist , care este problema dvs. de sanatate, va recomand ca in sinergie cu tratamentul prescris sa urmati o cura cu zeolit sau zeolit+biostem. Intrati va rog pe site
Pe site veti gasi la Testimoniale si o scrisoare de multumire de la o pacienta care atunci cand m-a contactat era aproape complet paralizata de un reumatism poliarticular acut.

Marius

acum 12 ani

Incercati unguentul Viprosal cu venin de vipera (tub de 50gr) Destinat tratamentului local al durerilor musculare sau osteoarticulare de natura traumatica (contuzii, entorse, luxatii) sau reumatice (poliartrita reumatoida, spondilartrita anchilopoietica, puseuri inflamatorii acute ale artrozelor, discopatii, forme extraarticulare de reumatism, torticolis, artrite acute, inclusiv acces de guta). Referitor la acesta rog sa ma contactati la nr. 0742271.040