durere musculara persisitenta

Oase si articulatii

Postata de monika75 cu 13 ani in urma.

cum se explica o durere musculara la un copil de 14 ani,sportiv de performanta de 5 ani. am crezut ca este o intindere, dar nu mai trece chiar si cu unguente si comprese reci. mentionez ca durerea apare sub forma de intepatura in muschiul coapsei stangi in timpul unui meci de fotbal si nu intimpul unei alergari obisnuite

Raspunsuri (1)

bebita67

acum 13 ani

In general pentru durerile musculare este recomandat pantotenatul de calciu si complexul de vitamine B.Totusi mergeti la un medic si vedeti sa nu fie doar o impresie de durere musculara care sa ascunda altceva .Multa sanatate