Durere la mana dreapta

Oase si articulatii

Postata de Sorin M. cu 12 ani in urma.

Buna seara! Am si eu o problema ce inca persista la mana dreapta. De ceva timp ma doare, uneori foarte tare. Simt ca ceva pe dinauntru imi roade oasele, iar daca scurtur din mana ma dor foarte tare incheietura si cotul.Unoeri ma doare atat de tare incat nu pot misca deloc mana. Am crezut ca este ceva trecator dar observ ca este zilnica aceasta durere, cu unele exceptii in care nu simt nimic. Imi puteti spune care ar fi problema? Exista probleme cu oasele, vreo boala in decurs? Multumesc! Astept sfaturile si parerile dumneavoastra. La revedere!

Raspunsuri (1)

Medic Epuran

acum 12 ani

În cazul în care nu aţi suferit vreun traumatism la nivelul mâinii drepte, ar fi indicat consultul unui medic reumatolog precum şi efectuarea unei radiografii