durere la genunche

Oase si articulatii

Postata de liduk cu 12 ani in urma.

buna ziua sunt mama unei fetite de 2 ani 8 luni de dimineata sa trezit cu o durere la piciorul drept nu pote sa se sprijine in picior imi arata ca o doare genunchiu si se vede ceva ca si cad sar fi lovit .este ceva grav ? azi nu avem medic in comuna abia maine vine

Raspunsuri (1)

Filipa

acum 12 ani

De ce sa astepti pana maine? Cred ca este destul de grav ca nu se poate sprijini pe picior. Cheama salvarea sunand la 112, nu stii ce se poate intampla pana maine. Fiind vorba de un copil atat de mic, lucrurile se pot agrava repede. Sanatate.