durere la degetele maini drepte

Oase si articulatii

Postata de richelle cu 12 ani in urma.

buna ziua ...am 32 ani si ma dor ultimile trei degete de nu pot sa strang pumnul si se umfla, dimineata cand vreau sa pun mana in miscare nu se poate.am urmat un tratament su syno- tabs timp de o luna iar acum continui cu supple- joints .,mai iai si ibuprofen pastile si folosesc si gel , nu se cunoaste nici o ameliorare . va rog sa ma ajutati cu un sfat pentru ca ma aflu in londra ? alina

Raspunsuri (1)

Dr. Marius Uscatu

acum 12 ani

Buna seara!
D-voastra descrieti niste poli-artralgii tipice afectiunilor inflamatorii de tip reumatologic.
Prin urmare, trebuie sa consultati un reumatolog experiementat, in vederea unui diagnostic precis.
Cu stima,
Marius Uscatu
Chirurg Ante-picior
www.chirurgiapiciorului.ro