durere ingrozitoare de picioare

Oase si articulatii

Postata de floryna bal cu 9 ani in urma.

buna ziua va multumesc in suflet pt raspunsuri. am 1,56 m si 43 kg... momentan sunt casnica .. ma ocup de piciu meu dar ,,se pare ca nici la asta nu ma mai prea descurc.. am un suflu sistonic ,,, si in trecut grave probleme cu ovarele si rinichi... in familie sunt probleme cu circulatia la bunica mea dar are 65 de ani

Raspunsuri (3)

Dr. Marius Uscatu

acum 9 ani

Buna ziua!
Poate fi o problema cardiaca, renala, hepatica, metabolica sau reumatologic-inflamatorie etc.
Prin urmare, logic, trebuie sa consultati un specialist in Boli Interne.
Cu stima,
Marius uscatu
Chirurg ante-picior

floryna bal

acum 9 ani

ieri seara sa intamplat sa ajung la urgente vreau sa va spun am stat la coada de la 19;00 pana la 01;00 ptr o perfuzie si analizele de sange iar k rasp am primit doar atat sa consult un reumatolog.... asta se intampla la ugentele dn sibiu

floryna bal

acum 9 ani

ma invatat cineva sa mi pun foi de varza proaspata pe care sa le bat sa zep***asca umflatura sa tras dar in schimb a ramas duerea