durere inghinala

Oase si articulatii

Postata de user80282 cu 12 ani in urma.

am o durere pe piciorul drept aproape in zona inghinala de aprox 1 luna .Nu pot ridica piciorul din cauza durerii care se lasa mai mult pe muschi decat spre abdomen si nu-mi dau seama daca este vorba de muschi sau pe os.

Raspunsuri (4)

Medic Epuran

acum 12 ani

Aţi făcut vreun efort mai intens în ultima lună? În zona inghinală simţiţi ceva neobişnuit la palpare? Durerea apare şi când vă odihniţi?

user80282

acum 12 ani

Nu am facut efort,chiar il evit deoarece sunt operata de 7 luni de hernie de disc lombara.
La palpat nu simt nimic iar durerea apare si la repaus.

Medic Epuran

acum 12 ani

După semnele şi simptomele descrise de d-vs poate fi probabil vorba de o recidivă de discopatie lombară. Ar fi recomandat să discutaţi cu medicul neurochirurg care a efectuat operaţia

Maria

acum 10 ani

Buna seara ,
A-s dori sa-mi spuna si mie cineva si care a mai a avut probeleme asemanatoare ca mine , pe piciorul drept la inghinal mi-a iesit o mica galma ,de la accea galma am si piciorul umflat .
Ce diagnostic pot sa am si ce tratament i-mi recomandati .
Multumesc ,