Durere incheietura

Oase si articulatii

Postata de Andrei#Daniel cu 8 ani in urma.

Buna seara , de 2 luni ma doare incheietura maini drepte. am cazut si mi-am dat mana peste cap. nu am consultat niciun medic pentru ca puteam s-o misc desi ma durea.
am folosit diclofenac .. mai m-a lasat dar tot nu pot depune niciun efort fizic.
astept un raspuns .
o seara buna !

Raspunsuri (1)

Dr. Marius Uscatu

acum 8 ani

Buna seara!
Este posibil sa va confruntati cu o fractura a scafoidului, semilunarului etc.
Se impune urgent o examinare la specialistul ortoped sau la specialistul in chirurgie plastica.
Cu stima,
Marius Uscatu
Chirurg ante-picior