Durere și arsuri crâncene peste durere la piciorul stâng între genunchi și sold?

Oase si articulatii

Postata de TAPEANU ANISOARA cu 3 ani in urma.

TAPEANU ANISOARA acum un minut.
Am 170 înălțime, 90 de kg lucrez în azile de bătrâni, foarte multa munca, reumatism din copilărie, operata și radiata de neoplasm și am avut un accident vascular cu hemoragie la piciorul drept între călcâie și genunchi acum 7 ani. Va multumesc

Raspunsuri (1)

Dr. Marius Uscatu

acum 3 ani

Problema pleaca de la cele 30 de kg in exces si de la efortul exagerat.
Doar aici trebuie sa actionati.
Pur si simplu articulatiile D-voastra se prabusesc de la solicitarea extrema.
Cu stima,
Marius Uscatu
Chirurg ante-picior