durere antebrat drept

Oase si articulatii

Postata de MembruMobileApp150330210422725 cu 7 ani in urma.

de aprox 2 luni am o durere la nivelul antebratului drept, mai exact la nivel osos, nu pot intinde mana, sau efectua alte activitati.
mentionez ca am obieiul sa dorm pe partea dreapat(pe mana) si lucrez la calculator solicitand astfel mana dreapta la manuirea mouse-ului.

Raspunsuri (1)

Dr. Marius Uscatu

acum 7 ani

Poate fi vorba despre un sindrom compresiv cervical (hernie de disc cervicala).
Cu stima,
Marius Uscatu
Chirurg ante-picior