Durere a osului nasului și roșeață

Oase si articulatii

Postata de RoxyFoxy22 cu 8 ani in urma.

Bună seara!

Acum 2 zile am constatat o durere la osul nasului. Inițial am crezut ca m-am lovit și o sa treacă. Ieri s-a înroșit puțin zona și mă doare la cea mai mica atingere, uneori și dacă mișc mai mult din nas. Simt durere ca și cum m-a lovit cineva cu un ciocan în os, ca o durere cauzată de o vânătaie. Dar zona nu s-a învinețit, ci doar mă doare și este puțin roșie. Mă puteți ajuta ? Ar trebui sa mă alarmez ? Nu știu ce sa fac și sunt îngrijorată.

Multumesc și aștept răspuns!

Raspunsuri (1)

Utilizator11702799266

acum 4 luni

Exact asta am pățit și eu. Eu cred ca are legătură și ch dinții pt ca din prima noapte din card am purtat o sina pe dinți care nu era potrivita au început aceste dureri care persista . Acumsunt pe antibiotic 10 zile a plus dureri de cap insuportabile si de ochi