Doctor

Oase si articulatii

Postata de sharpei cu 8 ani in urma.

Buna ziua. As avea nevoie de o recomandare pentru un doctor ortoped din Cluj Napoca. Am facut un RMN si mi-a iesit leziune la menisc si cartilaj erodat. Am fost la un doctor din Targu Mures, dar ma tot amana fara vreun motiv, si din mai multe motive nu mai vreau sa astept.
Multumesc anticipat.

Raspunsuri (2)

Dr. Marius Uscatu

acum 8 ani

Buna seara!
Situatia este destul de delicata.
Va rog sa ma scuzati, dar nu am inteles exact: sex, varsta, greutate/inaltime, status ocupational si sportiv, antecedente traumatice/sportive, metabolice, reumatologic/inflamatorii etc.
Astept detalii.
Cu stima,
Marius Uscatu
Chirurg ante-picior

sharpei

acum 8 ani

Buna seara. Din fericire s-a rezolvat problema. Multumesc totusi.