disperare

Oase si articulatii

Postata de nastasestresu cu 13 ani in urma.

va rog din suflet recomandati-mi si mie un doctor f bun pt implant de proteza la sold din bucuresti.tatal meu are dureri groaznice,aproape acestea l-au imobilizat la pat,are 62 ani si are si diabet.multumesc mult

Raspunsuri (1)

nicu

acum 13 ani

http://www.monitorulsb.ro/cms/site/m_sb/news/operatie_de_succes_la_sibiu_17638.html

cam acestia sunt medicii care opereaza asa ceva....din apropiere....mai sunt buni la Tg Mures etc
Pe dl Ioan Baier il recomand cu caldura!

iar pt proteza....am vazut ca au inceput sa apara la licitatii pe net.....dar evident trebuie ceruta parerea specialistului....
Multa sanatate!