Dislocare de sold ?

Oase si articulatii Operatie ortopedica Metastazele osoase osteolitice ale cancerului de san

Postata de Utilizator21528231130 cu 5 ani in urma.

Am scolioza coloana in forma de S.Ieri am stat aplecata deasupra cazii pret de 5-10 minute si de atunci am senzatia ca mi s-a dislocat soldul .Am dureri in sold si inghinal si nu -mi pot coordona bine piciorul .Am 39 ani ,merg mult cu masina si stau mult in picioare pe loc.Altadata mi s-a intamplat sa -mi sara mana din umar .Va rog sa ma ajutati macar cu un sfat.Va multumesc !

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 5 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical.