Degetele de la picioare lovite si sudate greșit ?

Oase si articulatii

Postata de Utilizator11615709789 cu 3 ani in urma.

Buna ziua,tatăl meu in vârsta de 84 ani s-a lovit la 3 degete la piciorul stâng , nu a spus si acum a început sa-l doară si sa-si piardă echilibru deoarece nu calcă cu toată talpa degetele le strânge la ridicare si cand merge . Ce imi recomandați sa facem ținând cont de vârsta înaintată , mentionez ca nu are boli cronice .

Raspunsuri (2)

Dr. Marius Uscatu

acum 3 ani

Buna ziua,
Raspunsul depinde, evident, de examinarea clinica a piciorului si de studierea imaginilor radiologice.
Cu stima,
Marius Uscatu
Chirurg ante-picior

Utilizator11615709789

acum 3 ani

Multumesc frumos de răspuns , revin cu mai multe date
Cu stima ,
Daniela Popa