Deget

Oase si articulatii

Postata de patri5 cu 12 ani in urma.

Acum 3 saptamani m-am lovit la degetul mare de la picior . 2 sapatamani dupa lovitura am facut fizioterapie dar intre timp si antrenamente pt ca sunt sportiva. Si ma durea in continuare la fel de rau , nu puteam calca pe el. Dupa 2 saptamani am fost la spital si am facut film si mi l-au pus in ghips 1 saptamana pt ca am concurs in cateva zile. Luni am dat jos ghipsul si pe mine ma doare la fel de tare , nici acum nu pot calca pe picior si in + mi s-a umflat piciorul pana la glezna. Cineva mi-a spus ca necesita operatie . Ce e de facut cu el?

Raspunsuri (2)

Buna

acum 12 ani

Iti trebuie 1-2 remedii homeopate care te vor vindeca si fara operatie. Scrie-mi un email la *** pe yahoo (email, nu pe messenger !)

Dr. Marius Uscatu

acum 12 ani

Buna seara!
Probabil ati avut o fractura la acest nivel, care interzice orice efort sportiv multe luni de zile.
Situatia trebuie analizata clinic si radiologic.
Cu stima,
Marius Uscatu
Chirurg Ante-picior
www.chirurgiapiciorului.ro