Deget mijlociu mâna stânga ?

Oase si articulatii

Postata de Utilizator11574799908 cu 4 ani in urma.

Buna seara! Ieri m-am lovit la degetul de la mâna stânga cu lesa cățelului meu și as dori sa va întreb dacă ma puteți ajuta sa îmi Spuneti dacă ar trebui sa iau ceva. Astăzi nu ma mai doare atât de tare, decât dacă pun presiune pe deget, iar durerea se localizează mai mult in apropierea unghiei și pe aceasta. La Ce soluții as putea sa apelez? Încă este umflat și vânat.

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes://sfatulmedicului.ro/Prim-ajutor/tot-ce-trebuie-sa-stim-despre-luxatia-degetului_17679