De o perioada mă incalt și iau ciorapii greu pantalonii tot greu trebuie să mă reazăm de ceva,mă sal

Oase si articulatii

Postata de Ionel c cu 4 luni in urma.

De o perioada mă incalt și iau ciorapii greu pantalonii tot greu trebuie să mă reazăm de ceva,mă salt greu dacă stau la marginea patului,mă urc greu în mașini mai ales in spate,mă împiedic când merg cu piciorul drept mut toate pietrele pe drum,mă împiedic de toate tocurile ușilor nu știu ce am

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 4 luni

Buna ziua,

Aceste simptome pot fi cauzate de mai multe conditii, inclusiv probleme la picioare sau la articulatii, probleme de echilibru sau schimbari in sistemul nervos. Este important sa consulti un medic specialist pentru a obtine un diagnostic clar si pentru a primi ingrijirea medicala adecvata. Medicul va putea sa faca o evaluare si sa te ajute sa intelegi cauza acestor simptome si optiunile de tratament disponibile.

Va recomandam sa va programati la medic: https://www.clickmed.ro/medic/reumatologie

Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Artrita/durerea-de-picioare-in-artita-reumatoida_11628