de ce obosesc picioarele copilului?

Oase si articulatii

Postata de noexperience cu 9 ani in urma.

Buna ziua,
Am o fetita de 4 ani, si cam de 6 lunidupa o perioada de 10 min de mers pe jos, cere sa o iau in brate ca ii obosesc piciorusele si cateodata , dar mai rar spune ca ii se pun zgarciuri la calcai sau in spatele genunchiului... Unde trebuie sa ma adresez sau trebuie sa ma ingrijorez?

Raspunsuri (1)

crinaf

acum 9 ani

Si fetita mea se plange de dureri de picioare dar mi s-a spus ca sunt dureri de crestere si trebuie sa ii dau 10 zile de calciu pe luna...