Datcu Pavel

Oase si articulatii

Postata de MembruMobileApp1494317842 cu 6 ani in urma.

Buna ziua am si eu o problema cu o unghie incarnata dar la mn mai e si faptul ca ame degetul umflat si exces de carne.si ma.doare mereu cand ating varful.degetului doarece imi sapa unghia in fata.... am scoso de 2 ori si.nimik a 3a oara mi-a fost taiat excesul de carne ai varful unghiei si mi.sa pus o mesa ca sa rdice unghia peste carne dar afara efect aku maima nou mai curge si puroi,daca imi puteti da vreun, sfat va multumesc nu mai.vreau sa ajung pe la.spitale ca ma tortureaza degeaba.

Raspunsuri (2)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Diverse/unghiile-incarnate_8946

Andreea

acum un an

Bună ziua! Ați rezolvat această problemă? La ce medic ați apelat?