Cum scap de durere?

Oase si articulatii

Postata de MembruMobileApp1516347640 cu 6 ani in urma.

Buna ziua! De 2 zile am o durere la genunchiul stâng, când flexez și împing piciorul mă inteapa rotula și îmi trosnește.
Am făcut exerciții cu greutăți pt picioare acum câteva zile. Cum scap de durere?

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Afectiunile-genunchiului/durerea-de-genunchi-cauze-posibile_11397