Cum pot scapa de durerea articulatiei ?

Oase si articulatii

Postata de Anita P cu un an in urma.

Ma doare rau mina dreapta la inchietura pumn( spre partea interioara in dpecial), fara sa stiu motivul! Durerea a aparut instantaneu si are tendinta mi se pare de a senpropaga pe directie longitudinala ! Ce piate fi?? Nu are inflamatieci doar( piate e doar senzatie) de usoara adincitura pe directia degetului mic!????

Raspunsuri (1)

Dr. Marius Uscatu

acum un an

Buna ziua,
Este absolut imposibil de precizat originea suferintei fara o examinare clinica (la specialistul in chirurgia mainii).
Cu stima,
Marius Uscatu
Chirurg ante-picior
Institutul Piciorului