Cum ma pot opera la spitalul Akh din Viena si cat ma costa CAS contribuie cu ceva?SSau aceiasi intrebare pentru un spital din Tg mures i?

Oase si articulatii

Postata de Utilizator11540297774 cu 5 ani in urma.

Fiul meu are 23 de ani și joacă baschet si are ruptura de ligamente încrucișate.

[email protected]

Raspunsuri (3)

Dr. Marius Uscatu

acum 5 ani

Buna seara,
Nu cred ca vi se va aproba decontarea acestei interventii in strainatate, cat timp se efectueaza in zeci de clinici din tara.
Va puteti adresa direct spitalului doriti din Viena (exista, pe site-ul clinicii, indrumari in acest sens).
Cu stima,
Marius Uscatu
Chirurg ante-picior

Utilizator11540297774

acum 5 ani

Cu viena da dar la Tg mures se deconteaza de când, operatia si tratamentul ?

Dr. Marius Uscatu

acum 5 ani

Se deconteaza in spitalele de stat si partial in unele clinic private.
Cu stima,
Marius Uscatu
Chirurg ante-picior