Cum gasim incaltamintea adecvata pentru afectiunile picioarelor?

Oase si articulatii

Postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma.

Este bine de precizat si unde se pot procura incaltatile comode, eventual pe comanda pt. aceste deficiente dureroase. Am inteles ca pe linga spitalul Foisor este un centru de comanda specializat, personal am tot cautat dar fara rezultat, daca cineva stie adresa este bine sa o faca publica spre folosul multora. Personal am la ambele picioare monturi dar neoperabile cel putin asa am fost sfatuita de un dr.dar mi-am rupt toti pantofii indiferent cat de confortabili sunt. Va rog cine are informatii de actualitate sa ma ajute. Multumesc mult.

Raspunsuri (3)

ioana26

acum 15 ani

Stimata Doamna,
Nu inteleg de ce monturile sunt neoperabile.
Daca nu doriti sa va operati, va pot ajuta sa va confectionati o incaltaminte confortabila. Scrieti-mi in privat si va voi da detaliile necesare.
Dr. Marius Uscatu
Chirurg glezna si picior

comentarii utilizatori

acum 15 ani

Fetita mea de 11 ani are pe tapla piciorului drept 2 negi. Ce se poate face ptr varsta ei si cat sunt de periculosi?

ioana26

acum 15 ani

Stimata Doamna,
Este utila o conaultatie la dermatolog.
Acolo veti afla toate detaliile.
Daca nu cunoasteti nici unul, scrieti-mi pe mail si va voi recomanda unul.
Cu deosebita stima,
Dr. Marius Uscatu
Ortoped cu supraspecializare franceza in Chirurgia Gleznei si a Piciorului