cotul sting

Oase si articulatii

Postata de koka cu 10 ani in urma.

ce sa fac pt a-mi recupera mina
dupa o cazatura cu diagnostic final FRACTURA LA NIVELUL CAPULUI RADIUSULUI

Raspunsuri (2)

Dr. Andrei Ioan Bogdan

acum 10 ani

Buna ziua. Informatiile oferite de dstra sunt mult prea putine. Tratamentul este atat chirurgical cat si ortopedic si depinde de: daca fractura este sau nu cu deplasare, daca miscarea de pronatie-supinatie este posibila sau nu. Va sfatuiesc sa urmati tratamentul prescris de catre medicul dstra.
Numai Bine.

Dr. Andrei Ioan Bogdan
medic ortoped

Dr. Andrei Ioan Bogdan

acum 10 ani

Buna ziua. Informatiile oferite de dstra sunt mult prea putine. Tratamentul este atat chirurgical cat si ortopedic si depinde de: daca fractura este sau nu cu deplasare, daca miscarea de pronatie-supinatie este posibila sau nu. Va sfatuiesc sa urmati tratamentul prescris de catre medicul dstra.
Numai Bine.

Dr. Andrei Ioan Bogdan
medic ortoped