Cost operatie

Oase si articulatii

Postata de Antonia12123047 cu 12 ani in urma.

Tatal meu (65 ani) a fost diagnosticat cu fractura de col femural, dupa ce a cazut din cauza tensiunii mari. La ortopedie ni s-a spus ca are nevoie de operatie, dar din pacate este foarte scump. Ce se poate face in cazul in care nu dispunem de banii necesari pt operatie, exista vreo fundatie care sa ne ajute sau ce putem face in cazul acesta?
Multumesc anticipat.

Raspunsuri (1)

Iuli

acum 12 ani

Se pot gasi sponsorizari din diferite locuri (firme pentru a-si face reclama, persoane bogate din aceleasi ratiuni etc). Trebuie doar sa va agitati putin. Fundatii poate mai putin, dar de ce nu? Nu stiu cat costa operatia, de ce ordin este suma, dar nu cred sa nu se poata rezolva. In plus, se pot face imprumuturi, credite, se poate vinde ceva... Solutii exista intotdeauna.