cine are nevoie de fiole ZEEL si TRAUMEEL?

Oase si articulatii

Postata de cu 11 ani in urma.

In cazul in care cineva are nevoie de fiole homeopate ZEEL si TRAUMEEL, pot oferi aceste fiole la preturi fara concurenta, adica 13 lei/fiola. Transportul este gratuit in Romania prin Posta Romana. Tel.0749073076

Raspunsuri (6)

panaete bogdan

acum 9 ani

Doresc sa achizitionez 10 fiole de traumeel si 10 de zeel.cum procedam?

muscalu sergiu

acum 9 ani

am eu de c***a zeel fiole0722302813

Doru

acum 8 ani

La a patra fiola de Zeel am facut o reactie groaznica : mi s-a umflat tot membrul inferior stang,apoi s-a invinetit si durerile au devenit cumplite. Am ajuns la urgenta si am aratat ce injectii mi-a facut doctora homeopata. Aceia mi-au aratat pe prospect ca fiolele de Zeel contin mercur rosu care mi-a declansat aceasta reactie grava.
Doctora homeopata a zis ca nu-i adevarat, ca poate am eu alta boala. Dar de ce mi-a mai dat sa fac astea daca nu si-a dat seama ce am ?!

samisugipula

acum 7 ani

De prost ce esti, tarane!

MembruMobileApp1493316375

acum 3 ani

doresc si eu10 fiole de zeel cum se fac itermuscular eu am spondiloza cervicala eu stau in sibiu str mitropoliei nr4 ma numesc tatu ioan

Feraru M

acum un an

as dori 5 fiole traumeel,daca se poate, mai este valabila oferta