Ce trebuie sa fac in caz repetat de hemartroza a genunchiului??

Oase si articulatii

Postata de Utilizator11562336865 cu 4 ani in urma.

Acum un an am cazut si genunchiul stang a suferit o hemartroza.Am mers la ortopedie, mi s-a facut punctie evacuatorie, atela gipsata si credeam ca s-a rezolvat.De Crăciun s-a repetat, din nou atela si hepathrombin. Acum 4 zile genunchiul a cedat din nou.Ce trebuie sa fac, in 17 iulie trebuie sa plec in tabara, cum sa imi protejez genunchiul

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Afectiunile-genunchiului/durerea-de-genunchi-cauze-posibile_11397