ce se intimpla?

Oase si articulatii

Postata de lupse cu 11 ani in urma.

BUNA,eu am fost operat la cotul sting ,din cauza ca tendonele erau forte tare zdrobite din cauza ,munci grele ,si acuma dupa operatie mi sa format o punga cu ceva lichid si ma dore si este unflat cotul ce as putea face ?

Raspunsuri (2)

daniells

acum 11 ani

inflamarea este o reactie normala, de asemeni si acel lichid, care se va retrage dupa 4-5 zile. trebuie de stiut ca tendoanele nu se vor reface peste noapte ci va fi o recuperare ceva mai lunga...chiar de cateva luni, timp in care nu trebuie fortate tendoanele.

lupse

acum 11 ani

grazie, multumesc frumos pentru raspuns.