Ce se intimpla daca voi scoate ghipsul de la degetul aratator lam tinut 2 saptamini dar mai trebuie?

Oase si articulatii Operatie ortopedica Metastazele osoase osteolitice ale cancerului de san

Postata de MembruMobileApp1509779759 cu 6 ani in urma.

Trebuie de tinut 3 saptamini dar nu suport sa faca toate lucrurile cu o mina.

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Prim-ajutor/tratamentul-fracturii-degetelor_1738