Ce poate fi? Simt o mare durere in spatele genunchiului drept atunci cand incerc sa indoi piciorul?

Oase si articulatii

Postata de Utilizator21525699943 cu 6 ani in urma.

Ma las pe vine foarte greu iar de ridicat, ma ridic cu sprijin sau mai mult pe stangul. Cand indoi genunchiul simt de parca as avea avea o bila in spatele genunchiului care ma impiedica sa indoi genunchiul iar cand incordez piciorul durerea se intinde catre gamba spre incheietura piciorului. La palpare simt durere in spatele genunchiului si parca este ceva mai umflat (tot in saptele genunchiului) fata de stangul, umflatura care se duce spre gamba. Va rog, o parere. Multumesc frumos!

Raspunsuri (2)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Afectiunile-genunchiului/ce-afectiuni-pot-ascunde-durerile-de-genunchi_11316

Utilizator11637478613

acum 2 ani

La ce medic ați fost?