Ce o fi?

Oase si articulatii

Postata de whitesnow cu 13 ani in urma.

Cu o luna in urma aveam dureri de oase la ambii umeri, la unul chiar mai accentuata, asa incat ajunsesem sa nu mai pot misca bratul!! Acum iar m-au luat durerile si nu stiu care e cauza! Mentionez ca de ceva timp parca mi s-au fragilizat oasele, la maxilare iar am probleme si multe incheieturi imi trosnesc. Pls help !

Raspunsuri (2)

maronica

acum 13 ani

nu te speria.ar putea fi periartita scapulo humerala.mai clar ar fi un reumatism generat de infectii mai ales in git.un vsh analiza a sangelui,a.s.l.o.vor lamuri diagnosticul.sanatate!

whitesnow

acum 13 ani

Va multumesc din suflet pentru raspuns, m-am mai linistit! Sanatate si dvs!