ce-mi recomandati

Oase si articulatii

Postata de d3044 cu 13 ani in urma.

Am dureri de articulatii si de oase in general, mai ales cand presiunea atmosferica scade, cand e frig, sau curent. Nu stiu ce pastile sa mai iau ca am incercat de toate. Oare pot sa scap de ele vreodata ?

Raspunsuri (5)

kasho

acum 13 ani

consultati un reumatolog, este singurul in masura sa va prescrie tratamentul adecvat in urma analizelor, urmand tratamentul din timp aveti posibilitatea sa opriti evolutia bolii.

valicohai

acum 13 ani

Daca ati incercat ''de toate'' medicamentele nu ati facut destul sau mai nimic. Nu sunt de specialitate, dar si un medic v-ar spune ca eficienta administrarii medicamentelor pe cale orala este foarte scazuta. Mai mult, au si multe efecte secundare nedorite.
Incercati sa ma contactati pe yahoo si va pot recomanda ceva eficient in cazul durerilor reumatice si acolo mai discutam.Oricum, reumatismul odata instalat, nu ne mai paraseste. Putem doar sa amelioram suferinta, dar este bine si atat.

Mariana

acum 13 ani

Buna ziua,
Am ca si solutie la problema dumneavoastra un aparat medical ce foloseste lumina polarizata,daca sunteti din Bucuresti sau Constanta si doriti sa il testati gratuit dati-mi un mail la [email protected]

DOMNIȚA

acum 8 luni

Este vorba despre Bioptron?
Am acest aparat, dar nu prea îl folosesc.

Monicutza

acum 13 ani

hello,

eu iti recomand piascledine 300, este un medicament natural, din avocado si soia, se ia o data pe zi si este preventiv dar si ajutator in cazul artrozelor.
eu il iau si sunt multumita de el.