ce am doctore

Oase si articulatii

Postata de [email protected] cu 12 ani in urma.

ma numesc laura am 23 de ani si am durerii la ambele picioare din solb pana in calcaiie de 3 zile va rog datim un diagnostic si un tratament

Raspunsuri (1)

Medic Epuran

acum 12 ani

În cazul d-vs ar putea fi vorba fie de o artrită, fie de o discopatie. Recomand consultul unui reumatolog care este cel mai în măsură pentru a stabili un diagnostic exact şi un tratament eficient