caxartroza

Oase si articulatii

Postata de lau78 cu 13 ani in urma.

mama mea are coxartroza a inceput sa faca infiltratii asi vrea sa stiu cate se fac si la cmutumesce interval .durerea cedeaza. multumesc

Raspunsuri (6)

Filipa

acum 13 ani

Si tatal meu are coxartroza dar medicii i-au spus ca nu se pot face infiltratii LA SOLD. AU ZIS CA INFILTRATII SE FAC NUMAI LA GENUNCHI. In ce oras locuiti si cum se numesc injectiile, poate ma interesez si ii facem si tatalui meu care sufera cumplit. Sanatate.

lau78

acum 13 ani

suntem din vaslui nici noi nu stim cat sunt de bune dar incercam .

angela codre

acum 13 ani

Cum sa nu se poata face infiltratii?!! Un ortoped trebuie,insa consultat.Si mie mi se fac infiltratii(sufar de coxartroza bilaterala gr.2). Daca doriti sa imi scrieti o puteti face la adresa [email protected]

lucian popescu

acum 13 ani

am coxartroza bilaterala si inca nu am ajuns la ortoped dar se pare ca durerile se accentueaza pe zi ce trece si am nevoie de orice sfat bun sau impartasire de experienta ca sa stiu cum voi proceda in scurt timp

Mia

acum 10 ani

Si eu stiu(de la ortoped) ca pentru sold nu se fac infiltratii.Poate imi scieti ce infiltratii faceti.
Va multumesc

lucian popescu

acum 13 ani

din experienta proprie imi recomanda cineva un ortoped bun in bucuresti?cum e dupa ce iti pui proteze ?mai exista viata ?tratamente pt. regenerarea cartilajului am inteles ca nu exista.este operatie grea ?orice sfat ajuta