caut doctor bun pentru problemele gleznei si ale calcaiului

Oase si articulatii

Postata de Georgescu22 cu 14 ani in urma.

Va rog sa imi spuneti daca stiti un doctor bun pentru glezna si picioare. Mama a avut acum vreo 3 ani si jumatate o fractura de glezna netratata (nepusa in ghips) la piciorul stang si de atunci a tot avut probleme de apa la genunchi (ambii), de "ciocuri" la calcaiul drept anul trecut si acum calca cu greutate pe piciorul stang. O doare calcaiul si i s-a spus fara sa i se faca vreo radiografie ca are "ciocuri". A facut terapia cu ultrasunete si acum face laser si se pare ca durerea s-a mai ameliorat. Intrebarea este pentru cat timp. Ei ii trebuie un consult de specialitate amanuntit. Va multumesc.

Raspunsuri (2)

Dr. Cristina - Recuperare medicala

acum 14 ani

Bună seara! Nu mă apuc acum să comentez nimic din ce ați scris. (nici măcar nu ați menționat vârsta, pe lângă alte date, ale doamnei)
Ați dorit numele unui medic. Iată vi-l recomand , fără a-l cunoaște, pe Dl. Dr. Marius Uscatu (și care scrie în recomandarea dumnealui ”chirurg gleznă, picior ”) pe care îl puteți găsi la adresa: http://forum.romedic.ro , la secțiunea Boli ale oaselor, mușchilor și articulațiilor.
După ce îl contactați, mai vorbim. Bine?
Sănătate!

Georgescu22

acum 14 ani

Multumesc. O sa il contactez sa fac o programare. Sanatate si Dvs.